Policjanci uratowali mężczyznę

2016-10-25

Będzińscy policjanci po raz kolejny dzięki szybkiej interwencji uratowali niedoszłego samobójcę. Pomoc przyszła dosłownie w ostatnie chwili… mężczyzna usiłował się powiesić, na szczęście ze śmiertelnego uścisku wyzwolili go funkcjonariusze KPP w Będzinie.

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór, policjanci widząc przez okno wiszącego na sznurze mężczyznę bez wahania rozbili okienną szybę dostając się do środka mieszkania i uratowali 31-latka. O próbie samobójczej funkcjonariuszy poinformowała znajoma niedoszłego samobójcy.

Zaniepokojona otrzymaną wiadomością od swojego 31-letniego znajomego kobieta, zadzwoniła do oficera dyżurnego będzińskiej komendy informując, że mężczyzna właśnie nosi się z zamiarem targnięcia na własne życie. Wysłani niezwłocznie do miejsca zamieszkania policjanci zauważyli przez okno jednego z mieszkań na parterze mężczyznę wiszącego na sznurze. Bez chwili zawahania policjanci wybili okienną szybę i dostali się do środka mieszkania, gdzie udzielili pomocy desperatowi.

-przekazuje podkom. Paweł Łotocki, oficer prasowy KPP w Będzinie.

Mężczyzna został przez pogotowie przewieziony do szpitala i oddany pod fachową opiekę medyczną. Pomocy medycznej wymagał także interweniujący policjant, który skaleczył się stłuczonym szkłem.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress