Uratowali mężczyznę z pożaru

2016-10-14

Dziś nad ranem przy ulicy Energetycznej w Będzinie doszło do pożaru. Pierwsi na miejscu zdarzenia pojawili się będzińscy policjanci. Funkcjonariusze uratowali z płonącego mieszkania 52-latka.

Mundurowym jeszcze przed przybyciem straży pożarnej udało się ugasić płomienie.

Do pożaru w budynku przy ulicy Energetycznej w Będzinie doszło około godziny 1.00. O dymie i płomieniach wydobywających się z jednego z mieszkań na parterze policjanci zostali poinformowani przez lokatora domu. Patrolujący w tym czasie dzielnicę Łagisza policjanci od razu udali się pod wskazany adres. W obawie o ludzkie życie mundurowi postanowili interweniować jeszcze przed przybyciem strażaków. Po wyważeniu drzwi, mimo silnego zadymienia w mieszkaniu, udało im się ustalić źródło ognia i przy użyciu gaśnicy znajdującej się w budynku ugasić płomienie. Policjanci z mieszkania wyprowadzili także 52-letniego mężczyznę, który z objawami zatrucia trafił do szpitala.

-informuje KPP w Będzinie.

Po przeprowadzonej interwencji do szpitala z objawami zatrucia trafili również policjanci. . Funkcjonariusze otrzymali w szpitalu fachową opiekę medyczną.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress