Kolejny śmiertelny wypadek pieszego

2016-11-08

Jak co roku jesienią dochodzi do większej ilości potrąceń pieszych. Niestety wiele z takich wypadków kończy się tragicznie. Tak było w przypadku potrącenia pieszej, do którego doszło wczoraj w Będzinie. W wyniku odniesionych obrażeń zmarła 83-letnia kobieta.

Fot: KPP w Będzinie.

Do wypadku doszło w godzinach porannych na ulicy Małobądzkiej. Będzinianka przechodziła przez jezdnię w oznakowanym miejscu. Niestety przez brawurową jazdę z nadmierną prędkością 24-letniego sosnowiczanina, kobieta zmarła po przewiezieniu do szpitala.

Kobieta została potrącona przez jadące ze znaczną prędkością audi. Za kierownica samochodu siedział 24-letni mieszkaniec Sosnowca. W wyniku obrażeń odniesionych w następstwie wypadku piesza po przewiezieniu do szpitala zmarła. Wiadomo, że kierowca osobówki w chwili zdarzenia był trzeźwy. 24-latek, który wczoraj stracił prawo jazdy ma jednak bardzo bogatą przeszłość na swoim koncie „drogowych osiągnięć”. Wielokrotnie był karany za jazdę z nadmierną prędkością, stwarzanie zagrożenia w ruchu i spowodowanie kolizji samochodowej.

-informuje podkom. Paweł Łotocki, oficer prasowy KPP w Będzinie.

Sprawca wypadku odkąd uzyskał prawo jazdy dwukrotnie stracił już uprawnienia.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress