Poszukiwany sprawca napadów

2016-11-23

Będzińscy policjanci poszukują sprawcy dwóch napadów na bary. Mężczyzna w motocyklowym kasku, który wtargnął do lokali gastronomicznych groził, że jeśli nie otrzyma pieniędzy dokona podpalenia. 

Fot: KPP w Będzinie.

Do przestępstw doszło w godzinach nocnych w dniach 31 października oraz 21 listopada br. w lokalach gastronomicznych w pobliżu Siewierza.

Do rozbojów doszło w dwóch lokalach gastronomicznych w pobliżu Siewierza w dniu 31 października około godziny 2:50 oraz 21 listopada około godziny 1:00. W obu przypadkach mężczyzna ubrany w ciemny strój z charakterystycznym motocyklowym kaskiem na głowie po wejściu do lokalu z plastikowej butelki rozlał wewnątrz łatwopalną ciecz i grożąc podpaleniem zażądał wydania pieniędzy z utargu.

- wyjaśnia podkom. Paweł Łotocki, oficer prasowy KPP w Będzinie.

Według rysopisu mężczyzna który dokonał napadów  ma około 180 -185 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. W momencie zdarzeń ubrany był w ciemną kurtkę i ciemne spodnie z elementami odblaskowymi oraz posiadał na głowie charakterystyczny kask motocyklowy koloru czarnego z białymi wstawkami.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy rozbojów, prosimy o niezwłoczny kontakt z będzińskimi policjantami tel. (32) 36 80 266, (32) 36 80 255 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej dyzurny@bedzin.ka.policja.gov.pl a także anonimowo za pomocą formularza „POWIADOM NAS” zamieszczonego stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

- apeluje podkom. Łotocki.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress