Siatkarski koncert MKS-u! BBTS nie miał nic do powiedzenia

2016-11-28

Fenomenalny Artur Ratajczak poprowadził MKS Będzin do czwartego zwycięstwa w sezonie! Będziński zespół bez najmniejszych problemów pokonał przed własną publicznością BBTS Bielsko-Biała 3:0, dzięki czemu utrzymał jedenastą pozycję w tabeli.  O meczu można powiedzieć jedynie tyle, że się odbył.

Fot: UM w Będzinie

 

Goście z Podbeskidzia w ani jednej partii nie byli w stanie nawiązać równorzędnej walki z wyżej notowanym rywalem. MKS rozegrał koncertowe spotkanie i w żadnym z setów nie pozwolił podopiecznym Miroslava Palguta na osiągnięciu granicy dwudziestu punktów.

Z kapitalnej strony zaprezentował się kapitan naszej drużyny, Artur Ratajczak. Środkowy zapisał na swoim koncie piętnaście punktów, kończąc siedem z ośmiu ataków (88% skuteczności) i dokładając cztery punktowe bloki oraz cztery asy serwisowe.

W końcówce meczu w będzińskim zespole zadebiutował, powracający po kontuzji, Mateusz Kowalski. Pierwsze minuty na boisku w obecnych rozgrywkach spędził także Paweł Stysiał.

Kolejne dni zapowiadają się bardzo intensywnie. W środę MKS zagra w Chęcinach z Effectorem Kielce (godz. 18.00), a w sobotę w Warszawie zmierzy się z Politechniką (godz. 20.00). Bezpośrednią transmisję z tego spotkania przeprowadzi Polsat Sport News.

Źródło: UM w Będzinie

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress