Za zamkniętymi drzwiami… domowy oprawca w rękach policji

2016-11-21

Dzięki postanowieniu prokuratora zakończył się dramat 26-letniej mieszkanki Będzina, nad która znęcał się 35-letni będzinianin. Mężczyzna został objęty dozorem policyjnym i otrzymał zakaz zbliżania do pokrzywdzonej.

Eskalacja agresji, która poskutkowała decyzjami prokuratury miała miejsce w miniony piątek. 35-latek zaatakował wówczas swoją partnerkę.

35-letni mieszkaniec Będzina od października bieżącego roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją 26-letnią konkubiną. Mężczyzna wszczynał awantury, w czasie których wyzywał ją wulgarnie, groził oraz popychał i szarpał. Agresja domowego oprawcy nie ograniczała się tylko do wyzwisk i gróźb, przybierała też czasem formę bardziej drastycznych rękoczynów. W miniony piątek późnym wieczorem rozegrał się kolejny akt rodzinnego dramatu kobiety. Pijany konkubent wszczął awanturę, w czasie, której pobił swoją życiową partnerkę. Mężczyzna uciekając z mieszkania pozostawił w nim reklamówkę z zawartością ponad 50 porcji marihuany, a wychodząc poinformował 26-latkę, że ma zamiar zadzwonić na policję.

-tłumaczy podkom. Paweł Łotocki, oficer prasowy KPP w Będzinie.

Szantaż nie przyniósł oczekiwanego skutku, będzinianin został zatrzymany po chwili przez wezwanych na interwencję policjantów i trafił do policyjnego aresztu.

Na wniosek śledczych prokurator objął go policyjnym dozorem. Wydał również nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Za popełnione przestępstwa mężczyzna w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

-dodaje podkom. Łotocki.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress