Firany i obrusy na będzińskim targowisku (wideo)

2016-12-13

W wielu polskich domach panuje teraz okres przedświątecznych porządków. Zabierając się do mycia okien myślimy już jakie firany lub zasłony w nich powiesić. Różnorodny asortyment tego typu produktów znajdziemy na Targowisku Miejskim w Będzinie.

Doradzamy klientkom żeby ładnie wyglądały, wystarczy przynieść wymiar karnisza, szerokość, wysokość podać wtedy ja doradzę żeby to co będzie wisiało w oknie ładnie wyglądało i klientka była zadowolona. Wzory są różne, dopasujemy się również kolorystycznie.

- mówi Iwona Kowalik, sprzedawca.

Na tym stosiku, pod okiem specjalistek jesteśmy również w stanie zrealizować swój autorski projekt.

Ja wtedy też doradzę czy ta wizja będzie ładnie wyglądała na tym oknie ponieważ nie zawsze to co nam się podoba ładnie będzie w oknie wyglądało, ale jak najbardziej wizja swoja też jest wskazana.

-wyjaśnia Iwona Kowalik.

W okresie przedświątecznym zainteresowanie firanami i zasłonami jest naprawdę duże. Klienci mają w czym wybierać.

U mnie są firany, zasłony, obrusy, tego typu rzeczy. W tym sezonie znowu zasłony wróciły do mody i klienci chętnie je kupują.

-wymienia Andrzej Szewczyk, sprzedawca.

U Pana Andrzeja kupimy m.in. firany na metry.

Gotowe są firanki, z metra są firanki także mamy szeroki asortyment. Ceny mamy od 8 złotych do 65 złotych za metr więc każdy może sobie coś wybrać.

-dodaje Andrzej Szewczyk.

Mówiąc o firanach i zasłonach warto wspomnieć również o zdobiących nasze stoły obrusach i bieżnikach.

Mam różny asortyment, począwszy od świątecznych, które są teraz na czasie, mam obrusy plamoodporne, obrusy robione szydełkiem oraz gipiurowe. W zależności od potrzeb zamawiam również obrusy na wymiar.

- komentuje Teresa Olendzka, sprzedawca.

Ceny mniejszych obrusów wahają się od 10 do kilkunastu złotych.

Mam również obrusy dla klientów bardziej wymagających, są one lniane, haftowane. Ma on też inną cenę ale jest na prawdę ładny. 

-wyjaśnia Teresa Olendzka.

Atrakcyjne ceny i duży wybór to te elementy które z pewnością przyciągają klientów targowiska. Jeśli planujecie kupić świąteczne obrusy, piękne firany lub zasłony w tym miejscu na pewno znajdziecie coś co przypadnie wam do gustu.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress