Jasełka

2016-12-23

Święta Bożego Narodzenia to najcudowniejsze dni w roku. Wszyscy na nie czekamy. Czekamy na wieczerzę przy choince, biały opłatek i życzenia. Czekamy na wigilijny nastrój nocy, na pasterkę.

22 grudnia 2016 r. uczniowie Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska wzięli udział w corocznych Jasełkach. W główne role, według współczesnego scenariusza, bezbłędnie wcielili się debiutanci-uczniowie klasy I al. Po mistrzowsku zagrali również uczniowie klasy II p i III p oraz III ae.

Dary małemu Jezusowi nieśli Trzej Królowie, ale inni niż zazwyczaj. Każdy z nich symbolizował kierunek kształcenia zawodowego w naszej szkole. Byli zatem dzielni elektrycy, sprytni logistycy, niesamowici programiści i graficy oraz wyjątkowi analitycy. Nie zabrakło tradycyjnych kolęd w wykonaniu chóru Ip oraz całej społeczności szkolnej, a także życzeń złożonych przez dyrektora szkoły p. Zbigniewa Zalasa.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich wspaniałych aktorów i osób, które włączyły się w przygotowanie przedstawienia składają opiekunowie Edmund Grobelny i Bożena Fulas .

Informację nadesłała Bożena Fulas z CKZiU w Sosnowcu.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress