Sylwester w miastach Zagłębia

2016-12-29

Nie macie jeszcze planów na sylwestra? Jeśli tak to z pewnością ucieszy Was informacja o tym, że wielu miastach Zagłębia Dąbrowskiego odbędą się w tym roku noworoczne imprezy plenerowe. 

Na zabawę sylwestrową na świeżym powietrzu możemy wybrać się m.in. w Będzinie. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Łzy. Równo o godzinie 24.00 zaplanowany został pokaz sztucznych ogni. Sylwester odbędzie się w parku na Dolnej Syberce.

Program tegorocznej imprezy:
godz. 20.30 – FAN-TASTIC
godz. 21.30 – Bartek Wrona z zespołem
godz. 22.30 – Łzy

Impreza sylwestrowa odbędzie się również w Czeladzi. Wspólna miejska zabawa odbędzie się na miejskim rynku.

Już o godzinie 21.00 rozpocznie się muzyczne podsumowanie 2016 roku, czyli zabawa z DJ-em przy największych przebojach minionych dwunastu miesięcy. Godzinę przed północą rozpocznie się ostatni w tym roku koncert w mieście. Na scenie pojawi się folk-rockowa grupa REDLIN. Zespół istnieje od 1999 roku i skupia muzyków z różnych miast Polski. Każdy ich koncert jest folkową podróżą po miejscach, w których muzyka jest bliska ludziom, tak samo w Polsce, jak i w Irlandii, Rosji czy Ameryce. Grają z prawdziwą radością i tę radość przekazują innym. Dzięki ich muzyce można poczuć się jak na najprawdziwszej prerii, zabawić się przy skocznych kazaczokach, czy też pośpiewać na góralską nutę. Profesjonalni wykonawcy w oryginalnych strojach gwarantują szalony, folkowy show. W chwili powitania Nowego Roku niebo nad Czeladzią rozświetli pokaz pirotechniczny, przygotowany specjalnie na ten wyjątkowy wieczór.

- czytamy na stronie UM w Czeladzi.

Również mieszkańcy Dąbrowy Górniczej mogą liczyć na niezapomnianą zabawę sylwestrową. Impreza odbędzie się na Placu Wolności.

W sylwestrową noc, na wszystkich którzy zdecydują się powitać Nowy Rok na Placu Wolności w Dąbrowie Górniczej, czekać będzie DJ z energetyczną muzyką na powitanie roku, największe i jak do tej pory jedyne w Zagłębiu „Manekin Challange”, a także wyjątkowy Laser Show jakiego Dąbrowa Górnicza jeszcze nie widziała. Za przygotowanie pokazu odpowiada firma Mediam Event z Krakowa, która ma ogromne doświadczenie w tego typu pokazach i gwarantuje, że każdy kto znajdzie się w tej nocy w centrum Dąbrowy Górniczej nie będzie żałował, że wyszedł z domu.

- informuje UM w Dąbrowie Górniczej.

Sosnowiec w tym roku zamiast pokazu sztucznych ogni postawił na mapping. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Ira.

W tym roku ponownie zapraszamy na plac przed Urzędem Miejskim. Sylwester 2016 rozpocznie się o godzinie 21, a za oprawę muzyczną będzie odpowiadał DJ Wikar. Na scenie tego wieczoru zobaczymy też zespół Acapulco, a gwiazdą będzie IRA. Stary rok pożegnamy, a nowy przywitamy… nie, tym razem nie sztucznymi ogniami, a niezwykłym mappingiem.

-czytamy na stronie UM w Sosnowcu.

Sylwestrowa zabawa odbędzie się również w Wojkowicach, gdzie Nowy Rok przywitany zostanie w Parku Miejskim.

Świetna zabawa z DJ-em Wodarem, pokaz laserów przestrzennych i animacji laserowej oraz gorący poczęstunek – zupa burmistrzówka – to wszystko w okolicach Muszli Koncertowej w Parku Miejskim. Serdecznie zapraszamy!

- informuje UM w Wojkowicach.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress