Bilet KS kupisz przez telefon

2017-01-17

Pasażerowie Kolei Śląskich mogą korzystać z nowoczesnego kanału sprzedaży biletów. Od wczoraj za podróż pociągami śląskiego przewoźnika zapłacimy za pośrednictwem systemu płatności SkyCash.

 

SkyCash to popularny system płatności przez telefon komórkowy. Korzysta z niego wielu operatorów transportu publicznego.

Będzie to szósty kanał sprzedaży naszych biletów. Pozostałymi pozostają sprzedaż biletów przez Internet, w kasie i biletomacie, w tzw. „Punkcie na mieście” oraz u konduktora w pociągu. Dzięki prostej aplikacji zniknie konieczność noszenia przy sobie gotówki, czy szukania punktu sprzedaży biletów.

-wyjaśniają Koleje Śląskie.

Nawiązanie współpracy ze SkyCash to jedno z działań służących zwiększaniu mobilności intuicyjności naszych kanałów sprzedaży.

Aby korzystać z aplikacji SkyCash wystarczy jedynie ją pobrać na swój telefon komórkowy. Jest ona dostępna w wersjach dla różnych systemów operacyjnych jak Android, Windows Phone czy iPhone. Podczas kontroli w pociągu wystarczy pokazać zakupiony bilet na ekranie telefonu. Konduktor odczyta go z ekranu za pomocą specjalnej aplikacji.

-dodaje przewoźnik.

Za pomocą aplikacji SkyCash można będzie kupić bilety jednorazowe. Trwają jednak prace nad wprowadzeniem do sprzedaży także innych biletów, które znajdują się w ofercie.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress