ELISE w Muzie

2017-01-12

20 stycznia o godz. 18.00 w Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza odbędzie się koncert ELISE. Podczas wydarzenia odbędzie się premiera teledysku „Lewa ręka, prawa ręka”, który został zrealizowany w ramach Sosnowieckiego Programu Wspierania Inicjatyw Kulturalnych.

Koncert będzie utrzymany w tanecznych klimatach. Zaprezentowane zostaną utwory z debiutanckiej płyty „Nielegalna” jak również te, których słuchacze nie mieli możliwości usłyszeć wcześniej. Nie zabraknie również znanych przebojów w oryginalnych aranżacjach!

Bilety w cenie:
płyta – 5,00 ZŁ
Balkon – 7,00 ZŁ

Bilety online:

http://kiepura.pl/pl,kup-bilet,661,koncert-elise

ELISE (czyt. Elis) – to zespół łączący muzykę pop z elementami rocka i dance. Ognisty temperament i niezapomniane show to ich znaki rozpoznawcze. No może tuż poza bujną czupryną wokalistki :)

ELISE – to autorski projekt muzyczny Elizy Wietrzyńskiej – finalistki 3. edycji programu „Bitwa na Głosy” z drużyny Ewy Farnej. Dotychczas artystka działała tylko i wyłącznie w stylistyce pop-rockowej i rockowej zdobywając duże sukcesy. Laureatka wielu prestiżowych konkursów i przeglądów wokalnych w całym kraju. Realizuje się jako muzyk sesyjny. Kompozytorka, wokalista, autorka tekstów. Tym razem w wydaniu pop/dance…

Zespół istnieje w zamyśle od czerwca 2014 roku. Wszystko rozwinęło się bardzo szybko, ponieważ już w sierpniu tego samego roku mogliśmy zobaczyć pierwszy teledysk do debiutanckiej propozycji ELISE. Przez nieco ponad 2 lata swojej działalności zespół wystąpił już na najbardziej prestiżowym festiwalu muzyki tanecznej w Polsce – Disco Hit Festival Kobylnica 2015 gdzie wykonał swój utwór pt. „Zielone światło”. Wokalistka zespołu zaśpiewała również dwa utwory u boku legendy polskiej piosenki – Pana Andrzeja Rybińskiego. 30 grudnia 2015 roku ukazał się debiutancki album ELISE pt. „Nielegalna”. W 2016 roku zespół zdobył nagrodę Grand Prix na festiwalu Disco Mazovia 2016.

Podczas koncertu odbędzie się premiera teledysku do utworu „Lewa ręka, prawa ręka”, który został sfinansowany w ramach Sosnowieckiego Programu Wspierania Inicjatyw Kulturalnych. Zdjęcia zostały zrealizowane w Parku Miejskim im. Jacka Kuronia w Kazimierzu Górniczym. W nagrania zaangażowali się mieszkańcy naszego miasta ukazując tym samym, że przy muzyce tanecznej bawi się każdy, a co za tym idzie że Sosnowiec Łączy :)

To nie wszystko! Zespół nadal promuje swój debiutancki album pt. „Nielegalna”, który będzie można nabyć tego wieczoru. Po koncercie Artystka wszystkim chętnym podpisze płyty. Ten wieczór jest dla Was!

Źródło: UM w Sosnowcu

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress