Sosnowiec dziękuje organizatorom WOŚP

2017-01-27

25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Na największym w województwie finale, na scenie wystąpili: Menago, St. James Hotel, Lidia Kopania, Myslovitz, Marcin Wyrostek i Grubson. Sosnowiec przez cały dzień gościł na antenie TVN, TVN24 i TTV.

Tak duże wydarzenie nie mogłoby się odbyć gdyby nie zaangażowanie wielu osób, które poświęciły swój cenny czas by zaangażować się w ten niezwykły projekt. Prezydent Sosnowca postanowił podziękować osobo, bez których tegoroczny WOŚP w Sosnowcu nie mógłby się odbyć.

W czwartek, w trakcie sesji Rady Miejskiej, rozmawialiśmy nie tylko o dopłatach do wymiany pieców i reformie edukacji, ale także o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Była to doskonała okazja, aby pogratulować tym, którzy zaangażowali się w organizację sosnowieckiego finału, przedstawicielom sztabów, telewizji TVN, która całej Polsce pokazała jak pomaga i bawi się Sosnowiec, a także wolontariuszom. Jeszcze raz z całego serca dziękuję i już dzisiaj zapraszam na przyszły rok.

– mówi prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress