WSH partnerem merytorycznym Zagłębiowskiej Akademii Liderów

2017-01-30

Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu została partnerem merytorycznym Zagłębiowskiej Akademii Liderów – bezpłatnego projektu edukacyjnego skierowanego do uczniów szkół średnich i studentów uczelni wyższych zamieszkujących teren Zagłębia Dąbrowskiego.

Celem projektu jest kreowanie liderów społecznych, którzy będą działać na rzecz lokalnej społeczności Zagłębia Dąbrowskiego. Wykład inauguracyjny otwarty dla wszystkich licealistów i studentów odbędzie się pod koniec lutego w Wyższej Szkole Humanitas. Podczas wykładu uczestnicy będą mogli zapoznać się z programem Zagłębiowskiej Akademii Liderów i podjąć decyzję o rekrutacji. Wykładowcy Wyższej Szkoły Humanitas wystąpią jako prelegenci na Zagłębiowskiej Akademii Liderów.

W ciągu pierwszej edycji osiemnastu uczestników będzie mieć okazję rozwinąć swoją wiedzę w zakresie umiejętności miękkich i biznesowych. Szkolenia będą dotyczyć takich zagadnień jak zarządzanie własną marką, autoprezentacja, prowadzenie działalności gospodarczej oraz stowarzyszenia, poprawne pisanie dokumentów aplikacyjnych i wiele innych.

Pierwszym potwierdzonym prelegentem jest Paweł Badura, przedsiębiorca,współzałożyciel Komart Agencja Reklamowa. Z wykształcenia informatyk oraz socjolog reklamy i komunikacji społecznej. Już 18 marca Paweł Badura przeprowadzi szkolenie „Social Media dla przyszłych Przedsiębiorców” .

W ramach Zagłębiowskiej Akademii Liderów przewidziane są spotkania z wybitnymi osobistościami z całego Zagłębia Dąbrowskiego. Szkolenia odbędą się w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym w dniach 18 marca, 1 oraz 8 kwietni a. Akademia zostanie zakończona uroczystą galą oraz rozdaniem dyplomów i atrakcyjnych nagród.

Rejestracja trwa do 5 marca. Rejestrować można się za pośrednictwem strony internetowej http://zaglebieliderow.pl/. Zapraszamy na fanpage projektu na portalu społecznościowym Facebook: https://web.facebook.com/ZaglebieLiderow/?fref=ts . Projekt realizowany jest w ramach platformy Zwolnieni z teorii.

Informację nadesłał Mateusz Wiatr, koordynator projektu „Zagłębiowska Akademia Liderów”.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress