XIII INTEGRA

2017-02-17

Prace trwały od wczesnego popołudnia, kiedy uczniowie Gimnazjum nr 4 z pomocą nauczycieli przygotowywali szkołę na wieczorną zabawę.

W uroczystym otwarciu udział wzięli sponsorzy wydarzenia – państwo Pasternak, którzy za swoje wieloletnie wsparcie dla Integry zostali członkami honorowymi Klubu Absolwenta, czego symbolem były żółte koszulki wręczone przez prezesa i opiekuna KA.

Głównym punktem programu był występ taneczny nauczycieli z Miejskiego Zespołu Szkół nr 1, który jak zwykle zebrał ogromną publiczność i burzę oklasków. Zabawę swoim występem uświetnili także tancerze.

Jednak Integra to nie tylko atrakcje i występy, lecz przede wszystkim integracja uczniów z ich, jak to określają, przyjaciółmi z Sarnowa i Gołuchowic.

Oprócz zabawy na parkiecie, organizatorzy oferowali wiele innych atrakcji, między innymi matę do sumo, czy mini-golf. Nad wszystkim pieczę trzymał pan Rabus, nauczyciel wf w Gimnazjum nr 4.

Absolwenci MZS1 wskazują także, że pomagając w organizacji i przygotowaniu zabawy, mogą spotkać się z dawnymi kolegami ze szkoły i klasy.

XIII zabawa integracyjna kontynuowała tradycję poprzednich lat – wszystko odbyło się zgodnie z planem i bezpiecznie. Nam nie pozostało nic innego poza niecierpliwym czekaniem na 14. odsłonę Integry, a to już za rok.

Dla Kanału 99, Franciszek Latusek.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress