Karnawał SuperBohaterów z Marcinem Wyrostkiem

2017-02-06

Jesteście ciekawi co akordeon i superbohaterowie mają ze sobą wspólnego? Jeśli tak to 12 lutego koniecznie musicie pojawić się w sosnowieckiej Muzie na wydarzeniu pt.  „Karnawał Superbohaterów, czyli o muzycznej Piątej Porze Roku”.

W karnawałowym spektakl muzyczny dla dzieci gościem specjalnym będzie Marcin Wyrostek, zwycięzca polskiej edycji Mam Talent, wybitny wirtuoz akordeonu wpierany przez jego zespól Coloriage. Przedstawienie będzie realizowane w ramach cyklu SuperWirtuozi: zaginiony gwiazdozbiór.

Prawdziwi SuperBohaterowie, czyli Wielkie Gwiazdy Kina dla Dzieci, zapraszają na karnawałowy bal! W myśl hasła „Tańczymy wśród gwiazd”, przeżyjemy moc kosmicznych przygód i wiele muzycznych niespodzianek. „Lot Anioła”, Parada Sceniczna, fiesta i fruwające cukierki… Do tego wielki konkurs muzyczny „Great Battle Music” oraz tańce-hulańce do dźwięków akordeonu SuperWirtuoza, czyli Marcina Wyrostka. Co to będzie za bal! Przyjdźcie przebrani, zamaskowani lub zakamuflowani…

- informują organizatorzy.

W programie m.in.:

Astor Piazzolla – Libertango
Antonio Vivaldi – Cztery Pory Roku – „Zima”
Grzegorz Jurczyk – Suita Ilustracyjna „SuperWirtuozi”
Anna Kabzińska-Strzelczyk – piosenka tytułowa „Zaginiony Gwiazdozbiór”
Krzysztof Wyglądacz – piosenka finałowa „Nietakt”
oraz aranżacje muzyki z bajek i flimów dla dzieci

Wydarzenie startuje o godzinie 16.00, ceny biletu to tylko 10 zł. Spektakl trwa ok. 60 minut i jest przeznaczony dla dzieci wieku od 6 do 9 lat.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress