Kiermasz ofert pracy w Miejskim Centrum Informacji

2017-02-02

7 lutego 2017 w godzinach od 12:00-15:00 w Miejskim Centrum Informacji w Dąbrowie Górniczej odbędzie się Kiermasz Ofert Pracy. Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Godne Życie, Mobilne Centrum Informacji Zawodowej oraz Punkt Pośrednictwa Pracy w Dąbrowie Górniczej.

Usytuowane w CH Pogoria przy ul. Sobieskiego 6 w Dąbrowie Górniczej Miejskie Centrum Informacji zaprasza wszystkie osoby zainteresowane tematyką rozwoju zawodowego, poszukujące pracy lub zainteresowane pracą w Niemczech na kiermasz ofert pracy.
W ramach wydarzenia odbędą się bezpłatne konsultacje z doradcą zawodowym, który udzieli odpowiedzi na pytania dotyczące rynku pracy, pomoże określić preferencje zawodowe oraz podpowie jak napisać profesjonalne CV.

Ponadto zaprezentowane zostaną aktualne oferty pracy skierowane zarówno do osób bezrobotnych, poszukujących stałej pracy jak i uczącej się młodzieży zainteresowanej krótkoterminowymi ofertami.

Osoby zainteresowane wyjazdem do pracy w Niemczech będą miały okazję bezpłatnie skonsultować się z przedstawicielem Biura Pośrednictwa Pracy w Niemczech „Przytulski”. Specjalista udzieli wszelkich informacji na temat warunków płacowych, aspektów prawnych i podatkowych takiego wyjazdu, zakładania własnej firmy w Niemczech, możliwości doskonalenia umiejętności językowych i kursów zawodowych oraz zaprezentuje oferty pracy tymże kraju.

Więcej informacji udzielają: Mobilne Centrum Informacji Zawodowej ul. Ząbkowicka 44 tel.696 402 675 Punkt Pośrednictwa Pracy ul. Sobieskiego 12 tel. 32 262 02 93, Biuro Pośrednictwa Pracy w Niemczech „Przytulski” tel. 666 015 521 oraz Miejskie Centrum Informacji ul. Sobieskiego 6 e-mail: info@fundacjagodnezycie.eu

Informację nadesłała Mart Bukowska, pełnomocnik Zarządu Fundacji Godne Życie.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress