Zakochaj się w Będzinie!

2017-02-09

Prezydent Będzina Łukasz Komoniewski zaprasza do spędzenia wyjątkowych walentynek w Będzinie.

12 lutego Pałac Mieroszewskich:

12.00 warsztaty plastyczne dla dzieci, na których będzie można wykonać laurkę walentynkową. Zapisy pod numerem telefonu: 32 267 77 07 wew. 28
13.00 „Magia i medycyna miłosna” – prelekcja etnograficzna
14.00 Zatańcz ze mną – warsztaty tańca dla par pod profesjonalnym okiem instruktora szkoły tańca „Marengo” z Dąbrowy Górniczej. Uczestnicy warsztatów będą mogli wziąć udział w loterii, w której do wygrania będą vouchery do szkoły tańca oraz upominki z Muzeum Zagłębia. Zapisy pod numerem telefonu: 32 267 77 07 wew. 28

12 lutego Teatr Dzieci Zagłębia:

16.00 pokaz filmu „Bestia” – reż. A. Hertz, jedyny zachowany polski film z Polą Negri w roli głównej, muzyka na żywo: Czerwie.

Pola, uboga wiejska dziewczyna po scysji z rodzicami postanawia uciec z domu. Pomaga jej w tym jej adorator, Dymitr, który podstępem zaciąga ją do pobliskiego hotelu. Poli udaje się uciec od natrętnego absztyfikanta, zabiera też ze sobą jego pieniądze. Wkrótce dziewczyna zaczyna marzyć o karierze scenicznej, zostaje tancerką w warszawskim kabarecie. Tam dostrzega ją Aleksy, który zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia, a dziewczyna odwzajemnia jego uczucie. Nie wie jednak, że jej ukochany jest już żonaty…
Tymczasem upokorzony Dymitr planuje krwawą zemstę.

15 lutego Miejska i Powiatowe Biblioteka Publiczna:

16.00 Zadbaj o zdrowie swojej drugiej połówki! Badanie poziomu cukru we krwi, badania wzroku i słuchu, badanie parametrów ciała, warsztaty żywieniowe – jedz świadomie.
plakat

Zapraszamy również do udziału w konkursie fotograficznym „Zakochani w Będzinie”. Zrób selfie ze swoją drugą połówką i wygraj profesjonalną sesję zdjęciową!
Jeśli jesteście zakochaną parą i mieszkacie w Będzinie, nie zastanawiajcie się – zgłoście się do konkursu – wystarczy zrobić selfie z drugą połówką.

Do wygrania profesjonalna, romantyczna sesja zdjęciowa w studiu FotoBorkowscy w Będzinie.

Zdjęcia najbardziej zakochanych par trafią do rubryki „Będzin pełen miłości” w Aktualnościach Będzińskich oraz na naszą stronę internetową i FB.

Nie zwlekajcie! Pokażcie światu Waszą miłość!
Na zgłoszenia czekamy do 19 lutego pod adresem konkurs@um.bedzin.pl

Źródło: UM w Będzinie

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress