Aplikacja ŚKUP NFC

2017-03-16

KZK GOP wprowadza kolejne udogodnienie dla posiadaczy ŚKUP! Od teraz pasażerowie wykonujący transakcje przez Portal Klienta będą mogli zaktualizować swoje karty nie wychodząc z domu.

Aktualizacja kart będzie możliwa za pośrednictwem smartfona i aplikacji ŚKUP NFC.

 Dzięki aplikacji pasażerowie będą mogli zaktualizować bilety na swojej karcie już po ok. 20-30 minutach od dokonania płatności za pomocą Portalu Klienta, a w przypadku zasilenia e-portmonetki po upływie ok. godziny. Aplikacja jest prosta w użyciu, wystarczy przyłożyć kartę ŚKUP do tylnej ściany telefonu, a oprogramowanie zrobi za nas resztę. Dzięki temu rozwiązaniu proces zakupu biletów będzie szybszy i prostszy.

- informuje KZK GOP.

NFC to komunikacja bliskiego zasięgu, która służy do krótkiej komunikacji między znajdującymi się blisko urządzeniami.

Obecnie aplikacja dostępna jest na wszystkich urządzeniach mobilnych z obsługą NFC z zainstalowanym oprogramowaniem Android 4.4.2 lub nowszym.

Aby skorzystać z aplikacji należy:

1. Zainstalować aplikację ŚKUP NFC (za pomocą sklepu play)

2. Wykonać operację na Portalu Klienta ŚKUP (kupić bilet lub doładować e-portmonetkę).

3. Odczekać 20-30 minut (w przypadku zasilenia e-portmonetki – ok. godziny).

4. Zalogować się korzystając z numeru swojej karty ŚKUP oraz hasła karty (analogicznie jak do logowania do Portalu ŚKUP).

5. Przyłożyć kartę ŚKUP do tylnej ściany urządzenia mobilnego / smartfona i poczekać na pojawienie się komunikatu o zakończeniu aktualizacji danych.

W sklepie umieszczona została wersja 1.0 (tzw. wersja beta), wszelkie zmiany oraz modyfikacje będą wprowadzane na bieżąco. W związku z uruchomioną wersją pilotażową wszelkiego rodzaju problemy z działaniem prosimy zgłaszać bezpośrednio do KZK GOP.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress