Gimnazjalna Szkoła Fachu 2017

2017-03-03

W dniu 28 lutego 2017 roku w ramach projektu „Kierunek przyszłość” w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej odbył się po raz trzeci konkurs Gimnazjalna Szkoła Fachu 2017, skierowany do uczniów klas III Gimnazjum.

W tej edycji wzięło udział aż 9 gimnazjów z Dąbrowy Górniczej i Będzina. Uczniowie o tytuł „Gimnazjalnej Szkoły Fachu 2017” zmagali się w sześciu kategoriach. Konkurencje obejmowały zadania związane z kierunkami kształcenia w szkole. Zmagali się z lepieniem pierogów, rozkładaniem namiotu, projektowaniem sukni, czesaniem fryzur, jazdą samochodem zdalnie sterowanym oraz liczeniem pieniędzy.Jedną z konkurencji było również dekorowanie ciast zakończone degustacją.

Podsumowaniem konkursu był pokaz mody kolekcji zaprojektowanych przez uczniów szkoły kierunku Technik przemysłu mody. Po zaciętym boju tytuł „Gimnazjalnej Szkoły Fachu 2017”zdobyło Gimnazjum Nr 4 w Dąbrowie Górniczej. Konkurs został sfinansowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół i Absolwentów Zespołu Szkół Ekonomicznych „Dla Ekonomika”.

Informację nadesłała Izabela Babiarz, nauczyciel Zespole Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress