Gwałtowne hamowanie i śmierć pasażerki tramwaju

2017-03-09

Wczoraj około godziny 13.00 na rondzie im. E. Gierka motornicza tramwaju linii, 26, aby uniknąć zderzenia z nadjeżdżającym pojazdem gwałtownie zahamowała. Wypadku udało się uniknąć, jednak w skutek mocnego szarpnięcia pojazdem, jadąca tramwajem 72-letnia pasażerka przewróciła się i straciła przytomność. Niestety kobieta zmarła.

Sprawę śmierci pasażerki tramwaju prowadzą sosnowieccy policjanci, wszystkie osoby, które były świadkami, lub posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia proszone są o kontakt z funkcjonariuszami.

Prokurator prowadzący czynności na miejscu zarządził sekcję zwłok kobiety. Na chwilę obecną nie znane są jeszcze jej wyniki, dlatego też nie można jednoznacznie określić czy jej śmierć ma związek ze zdarzeniem. Sosnowieccy policjanci prowadzący sprawę apelują do wszystkich osób, które były jego świadkami lub posiadają wiedzę na jego temat o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sosnowcu lub jakąkolwiek najbliższa jednostką Policji.

- informuje KMP w Sosnowcu.

W szczególności policjanci chcieliby porozmawiać z kierującym pojazdem dostawczym, który nie zatrzymawszy się, odjechał w kierunku ulicy Ostrogórskiej.

Zważywszy wstępne ustalenia prawdopodobnym jest, że kierowca ten może nie mieć świadomości swojego uczestnictwa w zdarzeniu, ponieważ należy podkreślić, że nie doszło do kolizji obu pojazdów.

-przekazuje KMP w Sosnowcu.

Niżej podajemy numery telefonów, pod którymi można kontaktować się z osobami prowadzącymi sprawę:

Wydział Kryminalny KMP w Sosnowcu tel 032 2961 324

Dyżurny KMP w Sosnowcu 032 2961 255, 032 2961 200

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress