Rezolutny kot „rozrabiał” w Sosnowcu!

2017-03-22

Uczą, bawią i promują. Posiada je wiele znanych na całym świecie marek. Oponiarski „Pan Bibendum” marki Michelin, „Mały Głód” od Danone, króliczek Energizera czy Byk Benny jednej z najlepszych drużyn koszykarskich na świecie Chicago Bulls to maskotki, które rozpoznaje i kojarzy każdy z nas. Teraz swoją maskotkę ma także Centrum Handlowe Plejada w Sosnowcu. Wszystko za sprawą najmłodszych.

Podobno światem rządzą koty… Być może jest w tym powiedzeniu ziarno prawdy, bo przecież filmy z tymi uroczymi mruczkami podbijają internet. Najmłodszych klientów CH Plejada będzie teraz bawił rezolutny Tadek Plejadek – zwycięska maskotka w konkursie plastycznym „Zaprojektuj maskotkę Plejady”. Konkurs był kierowany do dzieci z przedszkoli w Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej i Będzinie. Najmłodsi wyrazili swoją kreatywność w najróżniejszy sposób – rysując, malując, czy nawet wyklejając.

- Konkurs był realizowany w ramach współpracy Centrum Handlowego Plejada Sosnowiec z placówkami edukacyjnymi. Chcemy, aby dziecięca wyobraźnia na stałe towarzyszyła naszemu Centrum, a maskotka stała się symbolem naszej otwartości na każdego, także najmłodszego klienta. Jak widać Tadek Plejadek szybko podbił serca dzieciaków! – Anna Szczerkowska, marketing manager CH Plejada Sosnowiec

Efektowną maskotkę zaprojektowała pięcioletnia Nadia z Przedszkola Miejskiego nr 19 w Sosnowcu. Projekt zyskał uznanie zarówno głosujących na facebook’u jak i komisji konkursowej pod przewodnictwem Piotra Przybyły z Teatru Dzieci Zagłębia.

Pula nagród w konkursie wyniosła łącznie 2500 złotych.

Tadek Plejadek z pewnością na długie lata będzie rozweselał najmłodszych.

Informację nadesłał Marek Jaromin, specjalista ds. PR, Grupa PRC Sp. z o.o.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress