„Trzech do jednego” – komediowa sobota w Kopalni

2017-03-07

Kilku mężczyzn, konsola i piwo, jeśli w domu nie ma na dodatek żadnej kobiety, a panowie muszą zaopiekować się niemowlakiem nie obędzie się bez problemów i zabawnych sytuacji.

Cały spektakl opiera się na bardzo stereotypowej sytuacji kiedy czterech kolegów spotyka się by pograć na konsoli i napić się piwa, co zdarza się bardzo często i dalszy ciąg z jednej strony jest do przewidzenia a z drugiej strony tak naprawdę to nie wiadomo co oni jeszcze wymyślą.

- wyjaśnia Adam Kwapisz z Fundacji qulturalne.pl.

„Trzech do jednego” to pełna humoru komedia improwizowana, dlatego nawet sami aktorzy nie są w stanie przewidzieć jak dokładnie potoczy się ta historia.

Tak naprawdę my nie będziemy wiedzieli do samej premiery jak to się będzie kreowało, bo to się będzie kreowało w trakcie, są jakieś schematy, drogi ale to jest wszystko otwarte w zależności od widowni.

- mówi Piotr Charczuk, z Fundacji qulturalne.pl.

Podstawą jest to żeby się wyluzować i troszeczkę brać też z widza, bo możemy sobie tutaj poustalać pewne rzeczy natomiast widzowie będą nam pewne sytuacje zmieniać i nakręcać.

- komentuje Kamil Bochniak z Fundacji qulturalne.pl

Premiera spektaklu odbędzie się już w najbliższą sobotę w Kopalni Kultury z okazji Dnia Kobiet. Komedia „Trzy do jednego” jest realizowana przez Fundację qulturalne.pl, jeśli sobotnia premiera przypadnie do gustu publiczności fundacja stworzy kolejne spektakle w Kopalni Kultury.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress