Wpadła na handlu podróbkami

2017-03-10

28-letnia mieszkanka gminy Siewierz wpadła na sprzedaży podróbek. Kobieta za pośrednictwem popularnego portalu internetowego handlowała okularami i zegarkami z podrobionymi znakami towarowymi znanych luksusowych marek.

W trakcie przeszukania mieszkania kobiety w ręce stróżów prawa wpadł towar, którego wprowadzenie na rynek spowodowałoby straty w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Wspólne działania będzińskich policjantów z Wydziału do Walki z Przestępstwami Gospodarczymi z przedstawicielem producentów odzieży pozwoliły, na ustalenie i zatrzymanie 28-letniej mieszkanki jednej z mniejszych miejscowości na terenie gminy Siewierz. Policjanci uzyskali informację, że kobieta w swoim mieszkaniu może posiadać podróbki, które oferuje do sprzedaży za pośrednictwem popularnego internetowego portalu ogłoszeniowego. Stróże prawa w trakcie przeszukania lokalu znaleźli damskie okulary oraz zegarki, opatrzone podrobionymi znakami towarowymi luksusowych marek.

- informuje KPP w Będzinie.

W ocenie przedstawiciela pokrzywdzonych firm odzieżowych, wprowadzenie ich na rynek spowodowałoby straty w wysokości ponad 30 tysięcy złotych. Dalszym losem kobiety zajmie się teraz sąd i prokurator.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress