Zaginiony 33-latek został odnaleziony

2017-03-10

Wczoraj pisaliśmy o zaginionym 33-letnim Łukasz z Czeladzi. Mężczyzna jest już pod opieką rodziny. Jego poszukiwania zakończyły się sukcesem dzięki szybkiej i profesjonalnej reakcji mediów oraz internautów.

Czeladzianina odnaleziono wczoraj popołudniu, wystraszony i zdezorientowany mężczyzna znajdował się na dworcu kolejowym w Katowicach. Pomógł mu dziennikarza jednej z ogólnopolskich redakcji.

Po przyjęciu zawiadomienia o zaginięciu będzińscy policjanci wszczęli poszukiwania za 33-latkiem. Na stronie internetowej zarówno będzińskiej jak i Śląskiej Policji pojawił się komunikat, który wykorzystany został do publikacji przez współpracujące ze stróżami prawa redakcje. Od tego momentu do oficera dyżurnego będzińskiej komendy zaczęły spływać informacje od internautów, czytelników i słuchaczy dotyczące miejsca aktualnego pobytu zaginionego. Ostatecznie został on odnaleziony około godziny 15.00 na dworcu kolejowym w Katowicach. Bardzo duży udział w bezpośrednim odnalezieniu mężczyzny miał dziennikarz jednej z ogólnopolskich redakcji, który znajdował się wówczas na dworcu.

- informuje KPP w Będzinie.

Policjanci dziękują wszystkim za szybką i profesjonalną reakcję oraz okazaną pomoc w czasie trwających poszukiwań .

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress