1150 działek amfetaminy i marihuana w dąbrowskim mieszkaniu

2017-04-24

Znaczne ilości narkotyków ujawnili dąbrowscy policjanci w jednym z mieszkań na terenie miasta, wśród nich znajdowała się amfetamina, z której można było sporządzić ponad 1150 działek dilerskich oraz susz konopi indyjskich, pozwalający na podzielenie go na ponad 200 porcji.

Fot: KMP w Dąbrowie Górniczej

Do zatrzymania doszło w dzielnicy Ząbkowice, gdzie mundurowi znaleźli narkotyki przy zatrzymanym, a następnie znacznie więcej w jego mieszkaniu.

Stróże prawa z wydziału kryminalnego dąbrowskiego garnizonu policji zatrzymali 31-letniego mężczyznę, przy którym w trakcie kontroli znaleźli środki odurzające w postaci amfetaminy i marihuany. Szybko na jaw wyszło, że dąbrowianin w swoim mieszkaniu w Ząbkowicach posiadał ich znacznie więcej. Zabezpieczoną amfetaminę można było podzielić na ponad 1150 porcji, natomiast z marihuany przyrządzić przeszło 200 działek dilerskich.

-czytamy w policyjnym komunikacie.

Policyjni śledczy zabezpieczyli narkotyki, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznej ilości amfetaminy i marihuany grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress