140 porcji amfetaminy przejęte przez sosnowieckich wywiadowców

2017-04-25

W poniedziałek 24 kwietnia informowaliśmy o akcji dąbrowskich policjantów, którzy w jednym z mieszkań na terenie miasta ujawnili duże ilości amfetaminy i marihuany. Okazuje się, że również funkcjonariusze z Sosnowca mają na swoim koncie sukces w tym temacie.

Sosnowieccy wywiadowcy zatrzymali mężczyznę, który, jak się okazało, posiadał przy sobie spore ilości narkotyków. Policjanci zainteresowali się mężczyzną ponieważ, skradający się wzdłuż ogrodzenia ogródków działkowych 29-latek wyglądał jak włamywacz.

 Ponieważ wiele altan pada łupem włamywaczy, funkcjonariusze postanowili go wylegitymować. Kiedy mężczyzna usłyszał, że są policjantami (wywiadowcy pełnią służbę bez munduru i poruszają się po mieście nieoznakowanymi radiowozami) bardzo się zdenerwował. Jak się okazało, nie bez przyczyny. W kieszeni bluzy miał on bowiem woreczek z amfetaminą, której ilość wystarczyłaby do przygotowania blisko 140 działek dilerskich tego narkotyku.

- informuje KMP w Sosnowcu.

29-letni mieszkaniec Sosnowca został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Za posiadanie narkotyków może trafić do więzienia na 3 lata. Prokurator objął go również policyjnym dozorem.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress