Jarmark Wielkanocny (wideo)

2017-04-19

Tradycyjnie przed świętami przy będzińskich podziemiach odbył się Jarmark Wielkanocny. W tym roku organizatorzy postanowili rozdać wiele atrakcyjnych nagród.

Za nami koło fortuny, w którym do wygrania ponad 200 nagród, nagroda główna to X-Box One. Zwiedzamy bezpłatnie podziemia, szukamy wielkanocnych jajek ukrytych w tych podziemiach i dobrze się bawimy.

-mówi Kamil Gryma z Muzeum Zagłębia w Będzinie.

Nieco starsi uczestnicy jarmarku podczas zwiedzania podziemi mogli obejrzeć znajdującą się w nich wystawę poświęconą reklamie.

Wystawa nosi tytuł ” Reklama dźwignią handlu. Papiery firmowe śląskich przedsiębiorstw 1847-1937″. Te papiery prezentowane są jako tania forma reklamy dla nowo powstałych i rozwijających się zakładów przemysłowych. Na wystawę zapraszamy do końca kwietnia.

- tłumaczy Aleksandra Skorek, Dział Promocji i Marketingu Muzeum Zagłębia w Będzinie.

Nieodzowną częścią jarmarku był oczywiście kiermasz świątecznych akcesoriów. Wystawcy przygotowali tradycyjne ozdoby, stroiki, kolorowe pisanki oraz przepiękne wyroby rękodzielnicze.

To jednak nie wszystkie atrakcje, o dobre nastroje najmłodszych zadbali pies Reksio i krówka Matylda z Teatru „Pana O.” oraz inne bajkowe postacie. Nie zabrakło malowania wielkiej pisanki i udzielającej się wszystkim rodzinnej atmosfery.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress