10 edycja Targów Budowlanych SIBEX (wideo)

2017-04-24

Za nami jubileuszowa, 10 edycja Targów Budowlanych SIBEX 2017 organizowanych w Expo Silesia. W ramach targów tradycyjnie mogliśmy zapoznać się z ofertą firm usługowych z zakresu budowy i remontów, ale także znaleźć elementy niezbędne do wykańczania i aranżacji wnętrz.

Wprowadzamy na polski rynek zupełnie nowy produkt o firmy Dyberg Larsen, jest to duński produkt, a jak wiadomo Duńczycy słyną z niebywałej dbałości o szczegóły.

- komentuje Monika Osica, przedstawiciel handlowy Dyberg Larsen.

Miłośników unikalnych mebli w tylu retro z pewnością zainteresowało stoisko firmy Maleko.

Sprowadzamy meble ze Skandynawii. Dania, Szwecja, Norwegia. Meble odnawiamy osobiście w swojej pracowni. Jest to powrót do lat 80, 70, 60, a nawet 50. Są to meble vintage czyli używane.

- tłumaczy Karolina Fiołek, firma Maleko

Na targach nie zabrakło również wystawców, u których mogliśmy zadbać o niepowtarzalny wygląd naszego ogrodu .

Staramy się skupiać najlepszych producentów, firmy niemieckie, mamy również producentów polskich. Wybieramy takie kolekcje, które będą zarówno dobrze się prezentować jak i będą wytrzymałe.

- wyjaśnia Paulina Grobelna, specjalista ds sprzedaży w Klusex.

Przykuwając wzrok ozdobą ogrodową uzupełniająca cała aranżację  z całą pewnością są fontanny ogrodowe.

W naszej ofercie można znaleźć fontanny ogrodowe, te fontanny są zrobione z poliresin, czyli z takiej żywicy organicznej.

- mówi Katarzyna Ferenc, firma Delis

Na targach Sibex poruszono również kwestie ekologii, w Salonie EkoCiepło mogliśmy dowiedzieć się jakie dotacje na wymianę pieców i kotłów przysługują mieszkańcom Zagłębie Dąbrowskiego, szczegóły na ten temat już wkrótce.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress