Marihuana w sosnowieckiej restauracji (wideo)

2017-04-19

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu zatrzymali wczoraj właściciela jednej z sosnowieckich restauracji, w której ujawniono blisko kilogram przygotowanych do suszenia krzewów konopi indyjskich. Jak informuje Gazeta Wyborcza lokal, w który znaleziono narkotyki to restauracja  Il Pino, która przeszła metamorfozę w programie „Kuchenne rewolucje”. 

Informacja o znajdujących się w restauracji narkotykach trafiła do policyjnych śledczych od anonimowego informatora. W trakcie zatrzymania 29-letni właściciel lokalu przyznał, że w budynku znajduje się marihuana.

 W części gospodarczej lokalu, w przemyślnie ukrytym pomieszczeniu policjanci zabezpieczyli niemal kilogram konopi indyjskich przygotowanych do suszenia oraz sprzęt służący do ich uprawy. Zatrzymanemu przedstawiono zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Prokurator zastosował wobec niego poręczenie majątkowe. 

- informuje KMP w Sosnowcu.

Właściciel restauracji został objęty policyjnym dozorem. Udział w Kuchennych rewolucjach na niewiele zdał się sosnowieckiemu restauratorowi. Za popełnione przestępstwo może mu grozić do 10 lat więzienia.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress