Nieletnia złodziejka zatrzymana

2017-04-20

15-letnia mieszkanka Sosnowca szybko rozpoczęła swoją przestępczą „działalność”. Nastolatka w ostatnim czasie dokonała kradzieży odzieży w sklepach położonych na terenie jednego z centrów handlowych w Częstochowie.

Skradziona przez 15-latkę odzież o łącznej wartości 1000 złotych została odzyskana przez funkcjonariuszy KMP w Sosnowcu. Policjanci nie wykluczają, że ujawnione przez nich przestępstwo stanowi zaledwie wierzchołek „ góry„ skradzionych przez nastolatkę ubrań i akcesoriów.

Sosnowieccy policjanci zwalczający przestępczość nieletnich wpadli na trop nastolatki, która w jednym z częstochowskich centrów handlowych ukradła odzież o łącznej wartości ponad 1000 zł. 15-letnia mieszkanka Sosnowca w chwili zatrzymania miała ją przy sobie. Podczas dalszych czynności wyszło na jaw, że młoda dziewczyna może mieć na koncie dużo więcej przypadków kradzieży ubrań i akcesoriów w centrach handlowych położonych na terenie całej aglomeracji śląskiej. Teraz policjantów prowadzących sprawę czeka ogrom żmudnej dochodzeniowej pracy.

-wyjaśnia KMP w Sosnowcu.

Po zgromadzeniu całości dokumentacji potwierdzającej zasięg i wymiar przestępczej działalności młodej sosnowiczanki policjanci będą mogli przekazać sprawę do Sądu dla nieletnich, który zdecyduje o dalszym losie nastoletnie złodziejki.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress