Wybierz najlepszego zawodnika MKS Dąbrowa Górnicza

2017-04-20

Przed zakończeniem sezonu MKS Dąbrowa Górnicza postanowił by kibice wybrali najlepszego zawodnika tego sezonu. Głosowanie odbędzie się już w najbliższą sobotę przed meczem i w jego połowie.

Głosowanie będzie miało tradycyjną formę, smartphony i inne gadżety nie będą wam do tego potrzebne.

 Postanowiliśmy wrócić do najbardziej tradycyjnych, namacalnych form oddawania głosów, byście zamiast kliknięcia w telefonie – mogli zaangażować się w cały proces nieco bardziej. Odchodzimy na moment od szaleństwa i możliwości nowych technologii i wracamy do kartki papieru oraz długopisu.

-czytamy na stronie klubu.

Kartki do głosowania będą znajdować się na stoliku w holu Hali Centrum obok stacjonarnego sklepiku. Po wybraniu najlepszego zawodnika sezonu tzw. MVP głosy należy umieścić w specjalnie przygotowanym pudełku.

Zaraz po meczu podliczymy wasze głosy i ogłosimy wyniki – podając zawodnika, który zajął pierwsze miejsce oraz zawodników z miejsc dwa i trzy. Gorąco zapraszamy do głosowania. Każdy z was ma szansę wyróżnić gracza, który zasłużył na to swoją pracą w trakcie całego sezonu.

- informuje klub.

Głosowanie ma na celu wsparcie zawodników, którzy mają za sobą ciężki sezon. Przypomnijmy, że dąbrowska drużyna jest na dobrej drodze do play-offów, więc na pewno warto swoim głosem docenić wysiłek.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress