25-lecie VII Liceum Ogólnokształcącego w Sosnowcu

2017-05-24

SZANOWNI PAŃSTWO, ABITURIENCI I WSZYSCY ZAINTERESOWANI
VII Liceum Ogólnokształcące w Sosnowcu działające pod patronatem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego zaprasza wszystkich,  którzy w latach poprzednich ukończyli naszą placówkę do udziału w spotkaniu, które zorganizowano w związku z 25-leciem VII Liceum Ogólnokształcącego w Sosnowcu  oraz 20-leciem nadania naszej szkole imienia Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

BACZYN 2017 – Teledysk promujący VII Liceum Ogólnokształcące w Sosnowcu im. K. K. Baczyńskiego from baczyn on Vimeo.

Mamy zaszczyt poinformować, że rok 2017 jest szczególny w historii naszej placówki. Jako VII Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu będziemy obchodzić 25-lecie istnienia naszej szkoły, a także 20-lecie nadania jej imienia. W związku z tym zaplanowaliśmy uroczyste obchody, których finałem będzie gala w dniu 26 maja 2017 roku rozpoczynająca się o 10.00 w hali sportowej. Po części oficjalnej (około godzinnej) chcielibyśmy się spotkać z naszymi byłymi uczniami.

Dlatego też zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o aktywne włączenie się w to szczególne dla nas wydarzenie. Zapraszamy na wspólne spotkanie w murach szkoły.

Organizatorem jest zespół nauczycieli uczących przedmiotów humanistycznych przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Sosnowcu.

Informację nadesłała Anna Szaszkowska, nauczyciel – doradca zawodowy
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Sosnowcu.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress