Areszt dla dilera narkotykowego

2017-05-15

Będzińscy funkcjonariusze mają za sobą udaną akcję wymierzoną w narkobiznes. Mundurowi z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Będzinie zatrzymali trzech mężczyzn, którzy odpowiedzą za handel narkotykami.

Jeden z mężczyzn usłyszał zarzuty sprzedaży znacznych ilości używek i decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Pozostali zatrzymani zostali objęci policyjnym dozorem.

Policjanci będzińskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 22- letniego mieszkańca Siewierza, który uczestniczył w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających na terenie całego powiatu. Chociaż przy zatrzymanym 22-latku zabezpieczono 30 gram marihuany to ustalenia z jego udziałem okazały się bardzo rozwojowe dla postępu w innej sprawie.

- informuje KPP w Będzinie.

Jak wynika ze zgromadzonego materiału dowodowego mężczyzna od grudnia zeszłego roku dostarczał do Siewierza i okolic marihuanę o łącznej wartości rynkowej blisko 50 tysięcy złotych.

Równocześnie przy głównym organizatorze przestępczego procederu zatrzymano dwóch młodych mężczyzn, gdzie przy jednym z nich zabezpieczono ponad 821 gram marihuany.

- przekazuje KPP w Będzinie.

Całej zatrzymanej trójce grozi do 12 lat więzienia.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress