Festyn Rodzinny w ZS nr 1

2017-05-30

Festyn Rodzinny z” Siedemnastką” to impreza, która odbywa się corocznie w Zespole Szkół nr 1 ,w skład którego wchodzi Sportowa Szkoła Podstawowa nr 17 i Gimnazjum nr 17 ,już od kilkunastu lat.Tym razem na wspólnym pikniku spotkali się nie tylko uczniowie, absolwenci, rodzice, nauczyciele , ale również przedszkolaki z oddziału przedszkolnego szkoły.
Najbardziej obleganymi przez najmłodszych uczestników były: dmuchana zjeżdżalnia, most linowy, trampolina oraz wóz strażacki, którym przyjechali do szkoły strażacy z sosnowieckiej straży pożarnej. Wśród atrakcji cieszących się popularnością była z pewnością loteria fantowa, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, kolorowanie i czesanie fryzur, malowanie filiżanek, kiermasz książki oraz turniej warcabowy.

Na boisku szkolnym rodzice wraz z uczniami rozegrali mecz piłki nożnej, zatańczyli Zumbę, zagrali w dwa ognie, a na festynowej scenie zaśpiewali gimnazjaliści , którzy zaprezentowali również widzom krótkie przedstawienie.

Odbył się także pokaz mody przyszłości, można było zjeść kiełbaskę, pyszną pizzę,
nie zabrakło także ciast upieczonych przez niezawodne mamy uczniów oraz sałatek przygotowanych przez absolwentów „ Siedemnastki”.

Festyn zakończył się losowaniem Nagrody Głównej oraz dodatkowymi nagrodami. Ta część imprezy wzbudziła wiele emocji , ponieważ każdy chciał wygrać rower lub urządzenie wielofunkcyjne Canona.

Informację nadesłała Iwona Bartczak z Zespołu Szkół nr 1 w Sosnowcu.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress