Handlowała w internecie podróbkami wartymi 200 tys. zł (wideo)

2017-05-23

37-letnia mieszkanka Będzina chciała wzbogacić się na handlu odzieżą z podrobionymi znakami towarowymi luksusowych marek.  Nielegalny towar kobieta oferowała za pośrednictwem internetowego portalu aukcyjnego.

Sprawą zajęli się policjant z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą z Komendy Powiatowej w Będzinie. W trakcie przeszukania mieszkania w ręce stróżów prawa wpadła odzież i galanteria, której wprowadzenie na rynek, w ocenie przedstawiciela pokrzywdzonych firm, spowodowałaby straty na kwotę blisko 200 tys.

Ustalenia poczynione przez będzińskich policjantów z wydziału zwalczającego przestępczość gospodarczą pozwoliły na ustalenie i zatrzymanie 37-letniej mieszkanki miasta. Policjanci uzyskali informację, że kobieta w swoim mieszkaniu może posiadać podróbki, które oferuje do sprzedaży za pośrednictwem internetowego portalu ogłoszeniowego. Stróże prawa w trakcie przeszukania znaleźli damską odzież oraz galanterię, opatrzone podrobionymi znakami towarowymi luksusowych marek. W ocenie przedstawicieli pokrzywdzonych firm odzieżowych, wprowadzenie ich na rynek spowodowałoby straty w wysokości prawie 200 tys. zł.

- informuje podkom. Paweł Łotocki, oficer prasowy KPP w Będzinie.

Dalszym losem kobiety zajmie się teraz prokurator i sąd. 37-latka przyznała się już do winy i złożyła wniosek o dobrowolne poddanie karze.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress