Będziński plac zabaw wśród najlepszych na Śląsku

2017-06-26

W Będzinie znajduje się jeden z najlepszych placów zabaw na Śląsku. Trzecie miejsce na liście najciekawszych terenów rodzinnej rekreacji, obok których nie można przejść obojętnie i które koniecznie trzeba odwiedzić przygotowanych przez portal atrakcjedzieciece.pl zajęła Strefa Aktywności Rodzinnej na Warpiu.

Strefa Aktywności Rodzinnej na Warpiu, jeden z najnowocześniejszych i największych placów zabaw w okolicy i jedna z sześciu Stref Aktywności Rodzinnej w Będzinie.

Na nowoczesny kompleks rekreacyjny składa się plac zabaw, linarium, siłownia plenerowa, a także w sezonie letnim wodny plac zabaw z plażą. Wszystko to rozlokowano na dużej powierzchni parku, dzięki czemu dookoła zieleń aż kipi, ciesząc oczy i pozwalając na spokojny odpoczynek. To niesamowite miejsce schowane jest w niecce otoczonej drzewami i krzewami. Z łatwością je odnajdziecie, gdyż w ciepły dzień radosne okrzyki dzieci słychać już z bardzo daleka. Jeżeli raz się tu wybierzecie to z pewnością nie będzie to ostatnia wizyta. Więcej o tym magicznym parku możecie dowiedzieć się tutaj: plac zabaw na os. Warpie w Będzinie

- czytamy na portalu atrakcjedzieciece.pl

Jak wyjaśniają twórcy portalu, przygotowana przez nich lista placów zabaw nie stanowi żadnego rankingu, ma to być natomiast zbiór, przewodnik po miejscach godnych polecenia.

Przebyliśmy cały Śląsk od Bielska -Białej aż po Częstochowę, zatrzymując się oczywiście w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach i Rudzie Śląskiej. Szukaliśmy terenów rodzinnej rekreacji w centrach miast, ale i perełek poukrywanych w zaciszu parków i zielonych skwerów. Tylko w ten sposób mogliśmy być pewni, że wybierzemy te najlepsze, te obok których nie można przejść obojętnie i te, które koniecznie trzeba odwiedzić.

- czytamy dalej.

Co ciekawe finałowa 11 wybrana przez portal atrakcjedzieciece.pl została wyłoniona z 300 placów zabaw w całym województwie. Nasze miasto ma więc się czym pochwalić.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress