Marcin Cieńciała dyrektorem sportowym MKS-u

2017-06-19

Kluczowe tygodnie dla przyszłego sezonu MKS-u Dąbrowa Górnicza w Polskiej Lidze Koszykówki przyniosły już pierwsze ustalenia. Wieloletni pracownik klubu – Marcin Cieńciała został mianowany na stanowisko dyrektora sportowego drużyny.

Fot:MKS Dąbrowa Górnicza

Zespół z Zagłębia przygotowuje się do swoich czwartych rozgrywek w PLK. Marcin Cieńciała, który w poprzednim sezonie pełnił rolę menedżera ds. marketingu i PR-u, obejmie stanowisko dyrektora sportowego MKS-u Dąbrowa Górnicza. Jego obowiązki przejmie z kolei Michał Kajzerek, dotąd menedżer ds. mediów drużyny.

 Zdaję sobie sprawę, że spoczywa na mnie duża odpowiedzialność i czekają na mnie nowe obowiązki. Jestem jednak wdzięczny zarządowi klubu, że zdecydował się mi powierzyć tak odpowiedzialne stanowisko. To dla naszej drużyny nowy ekscytujący etap i wszyscy jesteśmy gotowi wspólnie pracować na rzecz klubu. Również nasz nowy trener, którego wkrótce ogłosimy.

 – mówi dyrektor Marcin Cieńciała. 

Za mną pierwszy rok z drużyną i nie mogłem prosić o więcej. Przede mną jeszcze wiele lekcji, ale myślę, że wykorzystałem swoje szanse, zdobyłem cenne doświadczenie i czerpię ogromną przyjemność z funkcjonowania w naszym środowisku. To naprawdę jedna wielka rodzina. Dziękuję zarządowi MKS-u za zaufanie i powierzenie nowej funkcji.

– mówi Michał Kajzerek. 

Wkrótce podzielimy się informacją na temat pierwszych zakontraktowanych przez MKS zawodników.

Informację nadesłał Michał Kajzerek, Media Manager MKS Dąbrowa Górnicza.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress