Otwarcie Stawików z bitwą na balony

2017-07-06

Dobry rzut i zręczne unikanie nadlatujących balonów – to umiejętności niezbędne w czasie sobotniej Bitwy na Balony z Wodą, zabawa będzie połączona z otwarciem sosnowieckich Stawików, które przeszyły wielkie zmiany.

 

Główna bitwa na balony rozpocznie się o godzinie 18.00 – Startujemy już o godzinie 16.00, a pół godziny przed główną bitwą w osobnej rywalizacji na balony zmierzy się sześć sosnowieckich szkół.

W głównej bitwie może uczestniczyć każdy, niezależnie od wieku. Amunicji z pewnością nie braknie, bo przygotowaliśmy ponad 4000 balonów. Za oprawę muzyczną będzie odpowiadał Dr Love /Yardee Crew.

– wylicza Michał Wasik z Wydziału Rozwoju i Promocji Miasta.

Zabawie będą towarzyszyły konkursy, wybory miss i mistera, a także zawody dla szkół organizowane przez Wake Zone Stawiki. Swój wkład mają również Sosnowieckie Wodociągi, które będą serwowały darmową wodę z sokiem z firmowego saturatora.
Impreza będzie połączona z otwarciem Stawików, gdzie przez ostatnie dwa miesiące trwały intensywne prace przy budowie nowej infrastruktury, pomiędzy ulicą Sobieskiego a Stadionem Ludowym.

 Prace od strony bulwarów Brynicy już praktycznie zostały zakończone, z kolei od strony Katowic powinniśmy skończyć w najbliższych dniach.

– wyjaśnia Wojciech Guzik, naczelnik Wydziału Organizacji Zarządzania Drogami i Ruchem Drogowym.

Źródło: UM w Sosnowcu

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress