Ruszyła Olimpiada Sportów Niecodziennych

2017-07-10

6 lipca w Parku Hallera Fundacja Godne Życie rozpoczęła cykl wakacyjnych Olimpiad Sportów Niecodziennych. Prawdziwa eksplozja aktywności cieszyła się dużym zainteresowaniem. Kolejne odsłony ruszają 13 lipca o godz. 10 w Parku Hallera i 20 lipca o godz. 10 w Parku Śródmiejskim przy CH Pogoria. Udział w atrakcjach jest bezpłatny.

Na uczestników Olimpiady Sportów Niecodziennych czekało mnóstwo atrakcji. Nietypowe konkurencje sportowe, wesoła rywalizacja,  interesujące warsztaty oraz nagrody.

Fundacja Godne Życie przygotowała konkurencje swojej sztandarowej Olimpiady Sportów Niecodziennych. Dzieci mogły zmierzyć się w nietypowych konkurencjach tj. przesypywanie piasku łyżeczką do herbaty, budowa wieży z klocków, przeciąganie liny, mega szachy, bieg w workach, boule i ulubionej zabawie czyli przerzucaniu na ręcznikach balonu wypełnionego wodą.  Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody.

Dodatkowymi atrakcjami były warsztaty malarstwa sztalugowego, jazda na konikach, pokaz mega baniek oraz gry i zabawy logiczne. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy.

Nie była to ostatnia tego lata możliwość wzięcia udziału w niezwykłych konkurencjach. Kolejne odsłony Olimpiady Sportów Niecodziennych odbędą się 13 lipca o godz. 10.00 w Parku Hallera i 20 lipca o godz. 10.00 w Parku Śródmiejskim przy CH Pogoria.

Udział w atrakcjach jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy. Partnerem wydarzenia jest Stowarzyszenie Odkrywamy Talenty.

Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.

Źródło: UM w Dąbrowie Górniczej

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress