Zakończenie lata w Będzinie (wideo)

2017-08-30

W ostatni weekend sierpnia mieszkańcy Będzina pożegnali wakacje. Tradycyjnie nie zabrakło atrakcji dla miłośników sportu, fanów muzyki oraz najmłodszych będzinian.


W piątek osoby, które pojawiły się w Parku na Syberce mogły skorzystać z nie lada atrakcji.  Odważni próbowali swoich sił na trickboardzie, sprawdzając swoją równowagę oraz ślizgali się na desce na specjalnym torze skimboardowym

W tym samym czasie najmłodsi mogli zapoznać się ze średniowiecznymi zabawami. Na dzieci czekały również iście cyrkowe zabawy pod okiem prawdziwego kuglarza.

Przenieśmy się teraz na scenę, która w piątek została opanowana przez muzykę klubową i hip-hopowe brzmienie, które zapewnił RASMENTALISM. Ponadto tego dnia odbyła się przedsezonową prezentację siatkarzy MKS Będzin.

Sobota upłynęła pod znakiem przygód z Bobem Budowniczym. Konstrukcje, które najmłodsi układali wspólnie z rodzicami były imponujące.

Niedziela to już tradycyjnie Będzińska Biesiada Smaków, która rozpoczęła się  plenerowymi zajęciami ZUMBY pod czujnym okiem Radka Nosala. Po sporej dawce ruchu przyszedł czas na pobicie rekordu Polski na najdłuższą zapiekankę.

Kolejnym punktem programu były występy Zespołu Ziemi Będzińskiej oraz Zespołu Grodźczanie. Na  letniej scenie pojawiła się również Orkiestra Rozrywkowa Big Silesian Band.

Niezapomniany finał wieczoru zapewni wszystkim znany i lubiany Rudi Schubetrh, któremu na scenie towarzyszyli muzycy ze Śląska.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress