Spróbuj swych sił w skimboardzie i trickboardzie!

2017-08-22

Będzin zaprasza do extramalnej zabawy podczas imprezy z okazji Zakończenia Lata. Dla pasjonatów sportów wodnych i ekstremalnych niezależnie od poziomu zaawansowania podczas pierwszego dnia wydarzenia w parku Syberka przygotowano niesamowite atrakcje!

  • TOR SKIMBOARDOWY, czyli słoneczny ślizg na desce. Został zapoczątkowany w latach 20-tych, na słonecznej plaży Laguna Beach. 40 metrów długości i 4 metry szerokości – tyle potrzeba, aby odtworzyć naturalne warunki dla tego sportu. Aby poślizgać się na płytkiej warstwie wody, wystarczy drewniana deska i trochę odwagi! Przy pomocy najlepszych instruktorów, którzy chętnie dzielą się wiedzą i pozytywną atmosferą, nauczysz się tego w 10 minut.

  • TRICKBOARD – zabawa polega na utrzymaniu równowagi ciała tak, aby nie spaść z deski. Ćwiczymy tym rozwój motoryczny, który doskonałe służy przygotowaniom do wszelkich sportów. Nie tylko deskowych!
    Ćwiczenia powodują rozwój kinestetyczny oraz motoryczny, czyli świadomą orientację ułożenia i poruszania częściami własnego ciała. Ta aktywność jest dla każdego na każdym stopniu zaawansowania!

Dodatkowo tego wieczoru publiczność rozgrzeją: DJ FREAK, DJ MALVI AKA LADY EM., DJ RADETZKY.

Gwiazdą wieczoru będzie GROMEE – dj i polski producent, który podbija świat brzmieniem żywych instrumentów oraz eksperymentami z muzyką. Jego sety na żywo to zawsze najlepiej wyselekcjonowana muzyka i dźwięki, które wciągną każdego słuchacza. Należy dodać, że jego utwór Spirit z 2017 roku jest najczęściej grany w polskich stacjach radiowych.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress