Wraca wakacyjne grillowanie

2017-08-17

To już tradycja, że ostatnią niedzielę sierpnia sosnowiczanie spędzają na grillowaniu u podnóża Górki Środulskiej. Nie inaczej będzie w tym roku.


Każdego roku, na zakończenie wakacji, spotykamy się na Górce Środulskiej. Tam, na leżakach, odpoczywamy, grillujemy i jemy pyszne potrawy. Tak też będzie 27 sierpnia.

 Wakacyjne grillowanie z mieszkańcami stało się już tradycją, którą nadal chcemy podtrzymać. Myślę, że to doskonałą okazja, żeby spotkać się w nieco luźniejszej atmosferze i przede wszystkim odpocząć w miłym towarzystwie.

 - mówi Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Zapraszamy wszystkich już o godzinie 15. Zabierzcie ze sobą grille i dobre humory. Wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym na najlepsza potrawę z grilla, w którym pula nagród to równowartość 4 tysięcy złotych!

Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, a więc animacji i konkursów. Każdy, kto chce podszlifować swoje umiejętności kulinarne, będzie mógł wziąć udział w specjalnych warsztatach.

Na scenie będzie za to bardzo śmiesznie. Zapewniamy bowiem występ zagłębiowskich stand-uperów: Jacka Nocha oraz Damiana Kubika.

Źródło: UM w Sosnowcu.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress