Będzinianin skatował swoją 70-letnią babcię

2017-09-13

Gdyby nie reakcja sąsiadów to zderzenie mogłoby mieć dużo gorszy finał. W minioną sobotę w jednym z bloków mieszkalnych na osiedlu Warpie w Będzinie wnuczek zaatakował swoją babcię i brutalnie ją pobił. Po tym bestialskim ataku kobieta trafiła do szpitala.

Źródło: KPP w Będzinie

Agresywny wnuczek był tak zajęty zadawaniem ciosów 70-letniej kobiecie, że nie zwrócił uwagi na filmującą całe zajście kamerę. Zarejestrowane wideo to niezbity dowód okrucieństwa 29-latka.

29-letni mieszkaniec miasta zaatakował swoją 70-letnią babcię na klatce schodowej. Prawdopodobnie przyczyną wybuchu niekontrolowanej agresji wobec seniorki był konflikt w jaki wdał się w sobotni wieczór jej wnuczek z obcymi osobami. Mężczyzna wyładował swoją frustrację na staruszce, gdy spotkał ją wracając do mieszkania. Dotkliwie pobita kobieta dzięki reakcji sąsiadów trafiła pod opiekę lekarza. Oprawca nie spodziewał się, że cały przebieg zdarzenia bacznie obserwowany jest przez zainstalowaną na klatce schodowej kamerę.

- relacjonuje podkom. Paweł Łotocki, oficer prasowy KPP w Będzinie.

Mężczyzna usłyszał zarzut, za który grozi mu kara 5 lat więzienia. Decyzją prokurator objęty został policyjnym dozorem. Wyrodny wnuczek otrzymał też zakaz zbliżania do swojej babci, w związku z którym będzie musiał wyprowadzić się od kobiety.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress