Biznes chillout już 27 września!

2017-09-22

Wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska zapraszamy na kolejny Biznes Chillout – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy.


Początek o 18:00 już 27 września. Spotkamy się w restauracji Villa Moda (aleja Tadeusza Kościuszki 4b, Dąbrowa Górnicza, nieopodal C.H. Pogoria i Dworca PKP).

W programie spotkania:

  • wystąpienie „Efekt Johiego w strategii customer experience” naszego eksperta – Radosława Knesza*. Brzmi enigmatycznie? Już tłumaczymy! Radek opowie o tym, jak zrobić, by po kontakcie z naszą firmą klienci myśleli – „WOW! To było super!”.
  • Prezentacja firmy zaprzyjaźnionej z Zagłębiowskim Inkubatorem Przedsiębiorczości – niebawem informacja jakiej!
  • wprowadzenie do networkingu – czyli jak skutecznie nawiązywać relacje,
  • networking – czyli nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych (praktyka, tego czego nauczymy się punkt wyżej).

Całe spotkanie utrzymane będzie w lekkiej atmosferze. Warto wziąć ze sobą sporo wizytówek. Każdego przedsiębiorcę organizatorzy ugoszczą drobną przekąską.

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą – spokojnie – nie wygonimy Cię! – apelują organizatorzy. – Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie! Na spotkaniu będą też przedstawiciela Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości – więc może to być okazja do zrobienia pierwszych kroków w kierunku swojej firmy!

Rejestracja na spotkanie tutaj: https://biznes-chillout-2.evenea.pl/

Źródło: UM w Dąbrowie Górniczej

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress