„Graj -Zwiedzaj -Wygrywaj”, czyli Senioralia Wieczorową Porą

2017-09-05

Miasto Czeladź i inni Współorganizatorzy zapraszają Państwa do udziału w Grze Terenowej pod nazwą „Graj -Zwiedzaj -Wygrywaj”.

Gra Terenowa „Graj -Zwiedzaj -Wygrywaj” to świetna zabawa, która zabierze Was
w tajemnicze zakątki Czeladzi. To niepowtarzalna okazja na poznanie niezwykłych historii miejsc obok których, na co dzień, przechodzicie obojętnie. To jedyna szansa na poznanie osób, które choć nie są czeladzianami, to kochają to Miasto jak swój dom. To nie wszystko, lecz jeszcze więcej, w atmosferze zabawy, z akcentem rywalizacji i wyścigu po atrakcyjne nagrody, które możecie Państwo otrzymać.

Gra odbędzie się w dniu 1 października 2017 r. w Czeladzi i będzie jedną z licznych atrakcji Czeladzkich „Senioraliów” 2017. Start Gry o godz. 16.00 na Rynku w Czeladzi.
Dla zwycięskich drużyn przewidziane są atrakcyjne nagrody. Udział w Grze jest całkowicie bezpłatny.

Aby wziąć udział w Grze wystarczy do 24.09.2017r. zgłosić drużynę liczącą od 3 do 5 osób na załączonej karcie zgłoszenia. Liczba drużyn ograniczona.

Wypełnioną Kartę zgłoszenia należy wysłać e-mailem na adres azimolag@um.czeladz.pl – w temacie wysyłanej wiadomości prosimy napisać: „zgłoszenie udziału w Grze terenowej”.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.wsparcieczeladz.pl lub pod numerem telefonu: 32 76 37 976.

Źródło: Wydział Edukacji i Polityki Społecznej UM w Czeladzi.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress