Nowy plac zabaw w Czeladzi (wideo)

2017-09-12

W Czeladzi powstała kolejna strefa aktywności rodzinnej. Jej otwarcie miało miejsce w niedzielę, 10 września. Nowy plac zabaw połączony z siłownią zewnętrzną usytuowany przy ul. Spółdzielczej.

Przestrzeń między ul. Spółdzielcza i Czystą była dotychczas niezagospodarowanym terenem, z którego mieszkańcy zupełnie nie korzystali. Jak pokazała frekwencja na  otwarciu nowej strefy, zrealizowana inwestycja spotkała się z ogromną aprobatą ze strony czeladzian.

Zabawa była przednia, było dużo dzieci z rodzicami i dziadkami i o dziwo nikt nie narzekał. Ba, wręcz przeciwnie, bo po raz pierwszy zdarzyło się, że oprócz podziękowań dostałem od dzieci z osiedla bukiet kwiatów. Choć było mi bardzo miło, to czułem się trochę niezręcznie, dlatego na przyszłość proszę, dla mnie najważniejsza jest radość dzieci to wystarczający i najlepszy prezent. Ale oczywiście wszystkim dzieciom i ich opiekunom dziękuję za kwiaty, wspaniałą atmosferę i wiele miłych słów. Wszystkich jeszcze raz gorąco pozdrawiam.

- napisał na facebooku Zbigniew Szaleniec, burmistrz Czeladzi.

Otwarciu placu zabaw towarzyszyła wspaniała zabawa z udziałem ekipy niewodnego Boba Budowniczego. Nie zabrakło popisów na szczudłach, monocyklu i sztuczek żonglerskich zaprezentowanych przez grupę Locmotora. Ponad to najmłodsi mogli skorzystać z malowania twarzy i zaplatania kolorowych warkoczyków.

Fot. / Film: UM w Czeladzi

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress