Pełna Miska dla Schroniska w Będzinie

2017-09-18

5 godzin akcji, ogromne zaangażowanie ludzi, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny, atmosfera zrozumienia i serdeczności. Efekt: 764 kg karmy dla zwierząt z sosnowieckiego schroniska dla bezdomnych zwierząt, duża ilość koców, materacy, prześcieradeł i plastikowych nakrętek oraz 554 zł, które przeznaczono na działalność schroniska. Tak było w 2016 roku.

W tym roku po raz piąty miasto Będzin zaprasza wszystkie osoby, którym nie jest obojętny los bezbronnych i bezdomnych zwierząt do wsparcia akcji „Pełna miska dla schroniska”, która odbędzie się 23 września w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie.
W tym dniu, karma dla zwierząt, koce, prześcieradła i inne akcesoria niezbędne do opieki nad zwierzętami będą zbierane w godzinach od 10.00 do 14.00 w budynku biblioteki – plac prof. Włodzimierza Wójcika 1.

Osoby, które nie będą mogły wesprzeć akcji tego dnia, mogą to uczynić do soboty 30 września, przynosząc karmę do siedziby biblioteki. Wszelkie okazane w tym terminie gesty wsparcia organizatorzy akcji przekażą Stowarzyszeniu Opieki nad Zwierzętami Nadzieja na Dom w Sosnowcu, z którym biblioteka od kilku lat przeprowadza inicjatywę.

Akcję patronatem honorowym objął Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski.

Źródło: UM w Będzinie

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress