Policjanci znaleźli magazyn narkotyków w piwnicy (wideo)

2017-09-01

Sosnowieckim policjantom udało się zabezpieczyć duże ilości narkotyków przechowywanych w jednej z piwnic w dzielnicy Zagórze. Właściciel piwnicy i jego kolega zostali wcześniej przyłapani przez funkcjonariuszy na zażywaniu środków odurzających.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Sosnowcu

Policjanci zatrzymali 38 i 40-latka w jednej z piwnic bloku w dzielnicy Zagórze podczas zażywania narkotyków. Podczas przeszukania mężczyźni okazali pojemnik, w którym przechowywali około 4 działek marihuany. Policjanci sprawdzająć mieszkanie 38-latka odnaleźli jeszcze amfetaminę w ilościach pozwalających na przygotowanie ponad 100 porcji narkotyku.

W czasie przeszukania piwnicy należącej do 40-letniego mieszkańca Sosnowca, w której przebywali mężczyzni, funkcjonariusze odkryli składowisko narkotyków. Mężczyzna zgromadził w schowku  14 porcji marihuany, haszysz, około 70 porcji amfetaminy, tabletki ecstasy i  1,5 litra narkotycznego wywaru. Poza środkami odurzającymi policja znalazła też narzędzia do rozdrabniania, ważenia i pakowania używek.

40- letni właściciel piwnicy został objęty policyjnym dozorem, a za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.  Jego 2 lata młodszy kolega, za posiadanie amfetaminy i marihuany, może trafić do więzienia na 3 lata.

fot. Komenda Miejska Policji w Sosnowcu

Autor: Mateusz Pniewski

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress