Program Młody Przedsiębiorca w Dąbrowie Górniczej

2017-09-07

Jakie kompetencje powinien mieć dobry sprzedawca? Jak skutecznie dobierać techniki negocjacyjne? Czy można zbudować zaufanie rozmawiając z trudnym partnerem? Już 12 września o godz. 16:30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Kościuszki odbędzie się trzeci warsztat z Programu Młody Przedsiębiorca w Dąbrowie Górniczej.

Podczas spotkania z dr. Krystianem Dudkiem, założycielem Instytutu Konsultingowo-Doradczego Publico uczestnicy poznają tajniki skutecznych negocjacji sprzedażowych.

Wydarzenie w praktyczny sposób zaprezentuje, jak komunikować się podczas negocjacji używając języka sprzedaży. Prowadzący wskaże także, jak określać grupę docelową, diagnozować jej potrzeby i do niej docierać. Dzięki temu Młodzi Przedsiębiorcy otrzymają zestaw gotowych rozwiązań, które będą mogli wykorzystać w codziennym prowadzeniu biznesu.

Warsztat poprowadzi spotkanie poprowadzi dr Krystian Dudek, właściciel Instytutu Publico, dyplomowany trener biznesu, doradca, wykładowca, konsultant, komentator i praktyk w dziedzinie public relations, marketingu, sprzedaży, negocjacji, promocji, reklamy oraz komunikacji interpersonalnej. Dudek jest również Dyrektorem Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu oraz autorem książki pt. Rola rzeczników prasowych w komunikacji masowej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowane są do 11.09. na stronie http://bit.ly/WarsztatDG_12092017.

Organizatorem Programu jest Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach. Więcej informacji dostępnych jest na stronie http://mlodyprzedsiebiorca.org/. Partnerem Organizacyjnym edycji jest Miasto Dąbrowa Górnicza, które kontynuuje działania i zaangażowanie w IV odsłonę Programu Młody Przedsiębiorca. Partnerami edycji są: TVP3 Katowice, Radio Eska, MamStartup.pl, Silesion.pl, YES for Europe oraz Business Link Katowice.

O PROGRAMIE
Program Młody Przedsiębiorca jest to projektem skierowanym do Młodych Przedsiębiorców do 35. roku życia i prowadzących firmę nie dłużej niż trzy lata. Założeniem Programu jest współpraca środowisk gospodarczych z administracją samorządową na rzecz ludzi młodych i sektora MŚP w Aglomeracji Śląskiej, ze szczególnym uwzględnieniem Młodych Przedsiębiorców. Naszym głównym celem jest dążenie do rozwoju kompetencji przedstawicieli młodego biznesu i integracji tego środowiska w celu ułatwienia przetrwania pierwszych lat prowadzenia własnego biznesu. Od 2014 roku odbyły się cztery edycje tej inicjatywy w Katowicach oraz dwie w Dąbrowie Górniczej.

O ORGANIZATORACH
Forum Młodych Przedsiębiorców Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach jest komisją Rady Izby, która koncentruje się na dążeniu do rozwoju kompetencji Młodych Przedsiębiorców i integracji tego środowiska w celu ułatwienia przetrwania pierwszych lat prowadzenia własnego biznesu. FMP jest organizatorem Programu Młody Przedsiębiorca w Katowicach i Dąbrowie Górniczej oraz działań skierowanych do osób planujących założenie firmy w niedalekiej przyszłości.
Od 2014 roku stanowi wyłączną organizację reprezentującą młodych przedsiębiorców z Polski w European Confederation of Young Entrepreneurs (EYEC) z siedzibą w Brukseli.

Informację nadesłała Wiktoria Nycz, Koordynator ds. PR w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress