Ruszyła sprzedaż biletów na ZagłębieWood

2017-09-04

Do Dąbrowy Górniczej powraca ZagłębieWood, szykuje się więc niezapomniany cykl koncertów, spektaklów, wystaw, projekcji filmowych oraz spotkań autorskich.

ZagłębieWood podobnie jak w poprzednich latach będzie odbywać się w październiku. Warto dodać, że w tym roku impreza zawita do dębowego miasta już po raz szósty. Organizatorzy wydarzenia jak co roku przygotowali miesiąc pełen kulturalnych atrakcji dla miłośników sztuki i nie tylko. W tym roku w Dąbrowie Górniczej wystąpią m.in. Maja Koman, Tymon Tymański, Piano.PL i Micromusic. Ponad dwadzieścia festiwalowych imprez zagości w Pałacu Kultury Zagłębia, Miejskiej Bibliotece Publicznej, Muzeum Miejskim „Sztygraka” i klubie Komitywa.

Rokrocznie przekrój artystów, występujących w trakcie ZagłębieWood, jest szeroki. Nie dziwi więc, że festiwal cieszy się sporą popularnością. W minionych latach publiczność miała m.in. okazję wysłuchać koncertów rodziny Waglewskich, Misi Furtak, Curly Heads, Mari Peszek, Natalii Przybysz, Pablopavo, Grzegorza Turnaua, Czesława Mozila, Renaty Przemyk, Raz Dwa Trzy i Zbigniewa Wodeckiego. Kunszt aktorski zaprezentowali Sonia Bohosiewicz, Olga Bończyk, Piotr Gąsowski, Andrzej Grabowski, Mikołaj Grabowski, Jan Frycz i Jan Peszek.

- informuje organizator.

Bilety na poszczególne wydarzenia udostępniane będą sukcesywnie, pierwsze pojawią się 4 września. Więcej informacji i program na stronie zaglebiewood.pl.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress